Alfa Romeo vēsture sākās 1906. gadā, kad automobiļu pionieris Alexandre Darracq dibināja kompāniju, kas pārdod automašīnas. Uzņēmums atrodas Portello, netālu no Milānas. 1909. gadā sākās automobiļu montāža

Alfa Romeo vēsture

Alexandre Darracq bija finansiālas problēmas, un 1910. gadā Lombardijas vietējie uzņēmēji nopirka savu likmi, pēc tam to sauca par Alfa, kuras nosaukums bija Anonima Lombarda Fabbrica Automobili akronīms. Pirmajā pasaules karā iestādes piespieda rūpnīcu veikt militāru ražošanu. 1918. gadā viņš pārņēma uzņēmumu inženiera Nicolas Romeo vadību. Kopš viņa vārda tika izveidota Alfa Romeo vārda otrā daļa.

1933. gadā Alfa Romeo nopirka IRI valsts organizācija (Instituto Riconstruzione Industriale), vienlaikus saglabājot pilnīgu autonomiju.

Jau vairākus gadus uzņēmums Alfa Romeo izceļas, ražojot savus automašīnu dzinējus bokseru komplektā. Pēc tam, kad uzņēmums IRF iegādājās IRI 1986. gada novembrī, ekonomikas apsvērumu dēļ mēs pametām šāda veida motoru ražošanu. Starp transportlīdzekļiem Alfa Romeo bija kravas automašīnas, trolejbusi un mikroautobusi. 40. un 50. gados, starp citu, ražoti trolejbusi Alfa Romeo 110 AF un Alfa Romeo 140 AF. Uzņēmums arī ražoja apvidus auto “Alfa Romeo Matta”. Zīmolu automobiļus lielākoties stilizē Carrozzeria Pininfarina.

2014. gada pavasarī Fiat ir oficiāli paziņojusi par Alfa Romeo atjaunošanas plānu, lai paredzams, ka ikgadējie pārdošanas apjomi pieaugs no 70 tūkstošiem automašīnu 2013. gadā līdz 400 tūkstošiem 2018. gadā. Lai sasniegtu šo mērķi, itāļi plāno ieviest jaunus modeļus. Pirmais, tas ir, Giulia, ir jāierodas 2015. gada otrajā pusē. Turpmākajos gados viņa debitēja septiņi jauni modeļi, visi ar aizmugurējo piedziņu.

Avots: https://en.wikipedia.org/

VIN Jūsu Alfa Romeo numurs atrodams šeit.
Atcerieties, ka pirms pirkuma pārbaudiet transportlīdzekļa vēsturi. Jūs to izdarāt, ierakstot VIN numuru Alfa Romeo zemāk: