VIN pirmo reizi tika izmantots 1954. gadā. No 1954. līdz 1981. gadam šiem numuriem netika pieņemts standarts, tāpēc dažādi ražotāji izmantoja dažādus formātus. Tikai 1981. gadā pasaules automobiļu ražotāji no Eiropas un ASV noteica vienu vienoto formu pašreizējam VIN skaitam. Tas prasīja, lai visi pārdotie transportlīdzekļi satur 17 simbolu VIN, kas neietver burtus I (i), O (o) un Q (q).

VIN dekodētājs Alfa Romeo

VIN numurs satur 3 sekcijas. VIN dekodētājs Alfa Romeo. Pirmās trīs rakstzīmes precīzi identificē transportlīdzekļa ražotāju, izmantojot pasaules ražotāja identifikatoru. Otrajā sadaļā ir transportlīdzekļa apraksts, kurā ir rakstzīmes no ceturtās līdz astoņām pozīcijām. Iekļaujiet informāciju par transportlīdzekļa tipu, un tajā var ietilpt izmantota automašīnas platforma, modelis, kā arī ķermeņa stils. Visu transportlīdzekļu identificēšanai ražotājs izmanto pēdējo sadaļu ar simboliem pozīcijas formā no 10. līdz 17. automašīnas identifikatora sadaļai.

Pašreizējā pasaulē mums ir vismaz četri standarti, ko izmanto VIN aprēķināšanai:

FMVSS 115, 565. daļa: lietots Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā
ISO standarts 3779: lietots Eiropā un daudzās citās pasaules daļās
SAE J853: ļoti līdzīgs ISO standartam
ADR 61/2, ko izmanto Austrālijā

VIN Jūsu Alfa Romeo numurs atrodams šeit.
Atcerieties, ka pirms pirkuma pārbaudiet transportlīdzekļa vēsturi. Jūs to izdarāt, ierakstot VIN numuru Alfa Romeo zemāk: